Jak rozmawiac z Aniołami.doc

(66 KB) Pobierz

              JAK ROZMAWIAĆ Z ANIOŁAMI

(Wskazówki od Aniołów)

 

              Módl się...

Módl się o prawdę i o dar duchowego słyszenia. Pozwól nam poznać twoje zmartwienia i prośby. Módl się z otwartym umysłem i sercem.

             

              Oddychaj...

Przychodzimy do ciebie, gdy oddychasz – bądź pogodnej natury. Pozwól twojemu ciału zrelaksować się podczas gdy oddychasz głęboko i swobodnie

 

              Słuchaj..

Przychodzimy do ciebie jako wewnętrzna wiedza. Przynosimy ci komfort i przewodnictwo. Wycisz swój umysł byś mógł usłyszeć nasze subtelne głosy.

 

              Pisz...

Pozwól naszej przepełnionej miłością energii przyjść do ciebie. Będziesz wiedzieć co napisać. Pozwól swojemu pismu płynąc podczas gdy będziesz otrzymywać odpowiedzi na twoje martwienia.

 

              Akceptuj...

Akceptacja jest najważniejszą częścią. Uwierz, że wszystko jest dobrze i że jesteś prowadzony do swojego najwyższego dobra. Zaakceptuj, że zasługujesz na to, co najlepsze.

 

              Podążaj za swoją wewnętrzną wiedzą...

Będziemy cię uczyć i prowadzić. To nadejdzie. Im częściej będziesz praktykować słuchanie i podążanie za naszym przewodnictwem tym łatwiejsze i bardziej naturalne się to stanie.

 

              Zaufaj...

To jest duchowy dar. Otrzymasz więcej gdy będziesz praktykować. Zaufanie przepływowi życia jest dla ciebie bardzo istotne. Zaufanie pozwala ci się zrelaksować i cieszyć się życiem.

...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin