opis,tylko dla tych ktorzy zachomikuja gre.txt

(3 KB) Pobierz
<div style="border:10px solid #000080;background-color:#000000;text-align:center;"><a href="http://www.otofotki.pl/"><img src="http://www.otofotki.pl/img19/obrazki/vu2184_autor-skiera1987.png" border="0" alt="obrazek" /></a>
wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800GT lub lepsza), 7 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Kolejna odsłona znanej serii wycigów, stanowišca bezporedniš kontynuację wydanej w 2009 gry Need for Speed: Shift. Tym razem zdecydowano się nieco odmienić jej tytuł, stawiajšc na wykreowanie nowej marki.

Shift 2: Unleashed to kontynuacja odsłony serii Need for Speed stworzonej przez Slightly Mad Studios i stawiajšcej przede wszystkim na realistyczne podejcie do tematu. Sequel kontynuuje założenia poprzednika i stanowi rozwinięcie jego najlepszych patentów. 

Druga odsłona Shift w dalszym cišgu chce pokazać graczom jak wyglšda prowadzenie samochodu wycigowego z perspektywy kierowcy. W odróżnieniu do wielu innych gier w tej produkcji najciekawsze wrażenia gwarantuje ciganie się z kamery umieszczonej wewnštrz kokpitu, imitujšcej ruchy głowš zawodnika. W ten sposób dowiadczamy przecišżeń, wstrzšsów i różnych wizualnych efektów, które przygotowano w oparciu o relacje konsultantów (zawodowych kierowców). Praca kamery została poprawiona  teraz przykładowo głowa zawodnika wychyla się lekko podczas zakrętów. 

Twórcy zachęceni ciepłym przyjęciem swojego ostatniego dzieła - Need for Speed Shift - postanowili trzymać się sprawdzonych rozwišzań i nie zmieniać najważniejszego  fizyki prowadzenia pojazdu. Każdy z dostępnych samochodów charakteryzuje się innymi właciwociami, ale całoć wcišż jest na tyle przystępna, że pozwala zasišć do gry także mniej dowiadczonym graczom. Model jazdy jest zderza więc prostotę wycigów zręcznociowych z bardziej wymagajšcymi symulatorami. 

W Need For Speed nie mogło zabraknšć najszybszych licencjonowanych samochodów i widowiskowych tras. Tym razem możemy cigać się także nocš, co wišże się z ciekawymi doznaniami wizualnymi (dzięki nowemu systemowi owietlenia). Twórcy zabierajš nas między innymi do owietlonego setkami neonów Szanghaju, czy spowitych w mroku belgijskich lasów. Wycigi zostały spięte dopracowanym trybem kariery, który gwarantuje dobrš zabawę na wiele godzin. 

W Shift 2 poprawiono grafikę, więc zarówno modele pojazdów jak i widoki sš lepsze. Ciekawym posunięciem jest też zaimplementowanie do gry obsługi systemu Autolog, znanego z gry Hot Pursuit. Moduł sieciowy wprowadza wiele opcji dla społecznoci graczy  rankingi, zestawienia, statystyki, możliwoć publikowania materiałów z własnych gier i wiele innych elementów, które urozmaicajš zabawę i czuwajš nad rozgrywkš sieciowš.

<a href="http://www.otofotki.pl/"><img src="http://www.otofotki.pl/img19/obrazki/ac2727_-1871832953.jpg" border="0" alt="obrazek" /></a><a href="http://www.otofotki.pl/"><img src="http://www.otofotki.pl/img19/obrazki/nm7130_-1871835328.jpg" border="0" alt="obrazek" /></a><a href="http://www.otofotki.pl/"><img src="http://www.otofotki.pl/img19/obrazki/gz1836_-1871837343.jpg" border="0" alt="obrazek" /></a><a href="http://www.otofotki.pl/"><img src="http://www.otofotki.pl/img19/obrazki/hr7277_-2084631609.jpg" border="0" alt="obrazek" /></a><a href="http://www.otofotki.pl/"><img src="http://www.otofotki.pl/img19/obrazki/go770_-2084632031.jpg" border="0" alt="obrazek" /></a>
Shift 2: Unleashed (2011) CLONEDVD.MULTi7-P2P | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
1. Wypakuj.
2. Zamontuj w wirtualnym napędzie lub nagraj na płytę.
3. Zainstaluj - jeżeli prosi o aktywację nacinij anuluj i instalacja leci!
4. Czekaj na cracka!</div>
<h3>gra dostepna w godzinach nocnych polska wersja jezykowa</h3><h3></h3>
Zgłoś jeśli naruszono regulamin