Osoba opracowująca - Piotr Kermes
Witam Pana.
Dieta jest kluczowym czynnikiem, u Pana ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bowiem nie znam szczegółów co do dokładnych kompozycji posiłków czy też ilości spożywanych proporcji makroskładników.
W tym celu zalecam zapoznanie się z tematem: http://www.kfd.pl/diety-redukcyjne-ckd-tkd-niskoweglowodanowe-27689.html .
Proszę tam poszukać diety low carb i wskazówek do niej dotyczących.
Schematyka takiej diety jest prosta, 4-6 posiłków dziennie, reszta to opisane propozycje posiłków, produktów jak najbardziej wartościowych.
Chodzi o to by poznał Pan mniej więcej schemat takowej diety, jak powinny wyglądać kompozycje posiłków (zwłaszcza przed i po treningowych), jakie źródła białka są najlepsze (mięso, jaja, ryby, nabiał), jakie źródła węglowodanów są najwartościowsze (ryż brązowy, kasze, ciemne pieczywo) oraz jakie tłuszcze są najzdrowsze (oliwa, orzechy, słonecznik).
Gdyby miał Pan jakieś problemy, wątpliwości, pytania może Pan skorzystać z usług Naszego specjalisty z zakresu dietetyki mgr Grzegorza Pociaska.
Przejdę zatem do treningu aerobowego, który też koniecznie musi znaleźć się w planie treningowym, to obok treningu bokserskiego.
Trening aerobowy powinien trwać ok.30-40 minut (zaczynając od najniższego możliwego pułapu, nawet kilku minut, stopniowo zwiększając z treningu na trening, dochodząc do maksymalnej wartości), np. po treningu typowo siłowym w siłowni, przynajmniej 4-5x w tygodniu, bądź też same aeroby w dzień wolny od treningu siłowego, np. rano na czczo.
Więcej o poprawności wykonywania aerobów tutaj: http://www.kfd.pl/trening-aerobowy-146.html .
Przykładowe trening aerobowy możemy wykonywać na np.: rowerze, rowerku stacjonarnym (polecane dla początkujących), orbitreku, stepperze, albo jak Pan woli standardowe biaganie.
Gdyby miał Pan jakieś problemy, wątpliwości, pytania może Pan skorzystać z usług Naszych specjalistów z zakresu treningu mgr Grzegorza Kaszubowskiego, bądź mgr Łukasza Dyngosza..
Ja mogę Pana tylko nakierować na właściwy tor działania w powyższych czynnikach, ponieważ zajmuje się doborem odpowiednich suplementów.
To tyle tytułem wstępu.
Jako podstawa odpowiednia odżywka białkowa uniwersalna, na każdą porę dnia, to wskazanie na przyszłość po zakończeniu produktu białkowego który pan już nabył
Odżywka białkowa Scitec 100% Whey Isolate
http://sklep.kfd.pl/scitec-100-whey-isolate-2kg-p-2705.html
Dawkowanie: Od razu po treningu, plus zależnie od braków w diecie, o każdej porze dnia, opcjonalnie 1 porcja to 1 miarka.
Uwagi: Powyższy produkt można stosować bez przerwy.
Stosować jako uzupełnienie posiłku w białko, posiłek zastępczy w diecie (gdy zabraknie czasu, chęci, możliwości na zjedzenie jakiegoś posiłku białkowego z diety).
Oczywiście kwasy tłuszczowe omega 3, preparat multiwitaminowy także należy wpleść do suplementacji, oto dawkowanie (1 opakowanie poniższych produktów wystarcza na miesiąc suplementacji, proponuje nabyć co najmniej po 2-3 opakowania na pełny okres redukcji):
Kwasy tłuszczowe Bio Tech Omega 3
http://sklep.kfd.pl/bio-tech-usa-omega-90-caps-p-2807.html
Dawkowanie: 3x dziennie po 1 kapsułce do posiłku.
Dawkowanie: 1x1 kapsułka dziennie, do śniadania, bądź innego posiłku.
Aby wspomóc regenerację organizmu niezbędny będzie także preparat:
http://sklep.kfd.pl/olimp-chela-mag-b6-30-kaps-p-1039.html
Dawkowanie: 2 kapsułki przed snem
To już niemalże kompleksowa suplementacja, każdy z powyższych suplementów może Pan używać bez żądnych przerw, są do dodatki do zbilansowanej diety.
POWŻSZĄ SUPLEMENTACJĘ NALEŻY SKONSULTOWAĆ Z LEKARZEM PROWADZĄCYM!!!
Najważniejsze proszę przestrzegać diety, to główny bodziec do redukcji tkanki tłuszczowej, skrupulatnie i intensywnie wykonywać treningi, a osiągnięcie zamierzonych efektów na pewno będzie przebiegać sprawnie i zadowalająco.
Życzę powodzenia
Pozdrawiam
sofix26